Netflix premium hesap

Netflix, sunduğu geniş içeriklerle dünyanın en popüler yayın platformu. Dünya çapında 180 milyona yakın abonesi bulunan Netflix’te yer alan çeşitli diziler ve filmler yüksek görüntü kalitesinde, reklamsız ve farklı modellerle izlenebiliyor. Vizyona birkaç ay önce girmiş filmlerin yüklendiği, Yüzüklerin Efendisi’nden Harry Potter serisine, Godfather serisinden diğer kült filmlere geniş bir skala sunan Netflix içeriklerini kaliteli bir şekilde televizyon uygulaması ya da telefondan izlemek için, Netflix premium hesap sahibi olmanız gerekir.

Netflix premium hesap nedir?

Netflix, içeriklerini takip edebilmek adına premium üyelik almanız gerekiyor. Premium üyelik ücretleri 2020 itibariyle temel hesapta aylık 17 TL, standart hesapta ise 29 TL’dir. Aynı anda 4 cihazdan izleme ve ultra hd seçeneği sunan en üst paketin aylık ücreti ise 41 TL dir. Netflix premium hesap alarak, online sinema ve dizi izleme şansınız olduğu gibi aynı zamanda, içerikleri telefonunuza indirerek, internetin olmadığı ortamda da rahat şekilde dizilerinizi izleyebilirsiniz. Her hafta birçok yeni içeriğin geldiği Netflix’te Hollywood filmleri, Türk filmleri, Kore dizileri gibi her tarza yakın içerikler yer almaktadır.

Netflix premium üyeliğini uygun fiyata satın alarak, siz de okulda, işte, tatilde, dilediğiniz her ortamda yüz binlerce kaliteli içeriği takip edebilirsiniz. Netflix’in sunduğu dizi ve filmler içinde aynı zamanda platforma özel yapımlar da var. La casa de Papel, You, Platform gibi dizilerin yanı sıra The Irishman gibi filmleri, yalnızca Netflix’te izlemek için premium üyelik satın almanız şarttır.