Instagram Çekiliş ile AKTİF Takipçi Paketleri

Instagram\'da düzenlemiş olduğumuz bir çok farklı kitleye ve kategoriye sahip hesaplardaki çekilişlerimize belirtmiş olduğunuz hesabınızı etiketliyor ve takip edilme listesine sokuyoruz.

Instagram
AKTİF 500 Takipçi
 • Çekiliş İle Kasılır
 • %100 Organik Türk⚡️
 • Tamamlama Süresi: 12-30 Saat
19.00₺
SATIN AL
Instagram
AKTİF 1.000 Takipçi
 • Çekiliş İle Kasılır
 • %100 Organik Türk⚡️
 • Tamamlama Süresi: 12-30 Saat
35.00₺
SATIN AL
Instagram
AKTİF 2.000 Takipçi
 • Çekiliş İle Kasılır
 • %100 Organik Türk⚡️
 • Tamamlama Süresi: 12-30 Saat
68.00₺
SATIN AL

Instagram Çekilişi Nedir?

Belli bir kitleye sahip instagram hesaplarının reklam amacı ile belli ödülleri sergileyip ve zaman belirleyip takipçilerinin istedikleri hesapları takip etmelerini sağladıktan sonra çekiliş hakkı vermelerine ve çekilişi gerçekleştirmelerine instagram çekilişi denmektedir.

Instagram Çekilişe Katılma

Sosyalavm üzerinden Çekiliş ile Takipçi kazan kategorisindeki size uygun paketi seçerek bir sonraki instagram çekilişine hesabınızın adını yazdırmış olursunuz. Katılmış olduğunuz ve aynı zamanda satın almış olduğunuz Çekiliş paketi belirtilen saatte başlayıp belirtilen sayıyı tamamlar, az eksik kalır veya az fazla gelerek gerçekleşmektedir.

Çekilişten Gelen Takipçiler Gerçek Mi?

Sizlere tamamen gerçek hazırlanan çekilişlerden gerçek, aktif ve organik şekilde instagram hayran kitlesi kazandırıyoruz. Çekiliş sonrası hesabınıza gelen takipçileri kaybetmemek ve kitlenize kazanmak sayfanızda paylaştığınız içeriklerin, özgünlüğün, sürekliliğin elindedir. Gerçek kullanıcılar oldukları için hesabınız organik şekilde büyüyerek verdiğiniz emeklerinde katkısı ile kısa sürelerde uzun vadede yapacağınız başarıları kazanırsınız.

Çekiliş Kuralları!

 1. Çekiliş başlama saatine ve sayfanızın kitlesine göre paket seçmelisiniz, aksi bir durum hızlı takipçi kaybetmenize neden olabilir.
 2. Çekiliş başlama saatinde ve sonrasında çekiliş bitmesine kadar olan süre zarfında hesabınızı gizliye almamalısınız.
 3. Çekilişe kaydedilen hesaplar tavan sayıya ulaştığı zaman takipçi gelmesi biraz gecikme gösterebiliyor, bunu göz önüne alarak ve sabırla bekleyiniz.
 4. Çekilişe katılan hesabınızın kullanım koşullarımıza uyması gerekmektedir, bu koşullara web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.